KONST / Skulptur & konsthantverk / Masker 15124022

nr 1512 4022

Masker

2 st. Ansikten, gips, osignerade, troligen Carl Eldh. Höjd: 18 - 22

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 19 december 2022
kl 19:31:58